SOS Cleaning

Produkty

Špecializované výškové práce
Poskytujeme práce vo výškach pomocou lanového prístupu alebo vysokozdvižnej plošiny. Naši pracovníci disponujú medzinárodnými certifikátmi pre prácu vo výškach vydanými Industrial Rope Access Trade Asociation (IRATA), ktoré sú akceptované v takmer všetkých krajinách sveta.
Čistenie fasád budov
BIOlogické odstraňovanie prachu, machov, smogu a baktérií z fasád, plotov a prístupových plôch. Čistíme všetky typy budov - rodinné, bytové domy, administratívne a priemyselné objekty. Pri práci využívame zdvíhaciu techniku a certifikovaných výškových pracovníkov.
Maliarske a natieračské práce
Zameriavame sa na maliarské práce, natieranie striech pre výrobné haly, skladové priestory, veľké kancelárske priestory, hotely či úradné a verejné budovy a priestranstvá.
Odstraňovanie grafitov
Odstraňovanie grafitov z rodinných domov, bytových domov, priemyselných budov. Úspešnosť odstránenia grafitov sa hýbe medzi 70% až 95% v závislosti od povrchu a času, ktorý sa tam grafit nachádza.
Monitorovanie stavieb a priemyselné inšpekcie s dronom
Pomocou dronu môžete rýchlejšie a efektívnejšie zmapovať potrebné územia pri prácach na developerských, priemyselných a stavebných projektoch. Pomôžeme Vám kontrolovať nedostupné miesta a zabezpečiť tak ochranu Vašich ľudí a Vášho majetku. S dronom sa viete podrobne pripraviť a pri práci Vás už nič neprekvapí.
Údržba a revitalizácia verejných priestranstiev a areálov
Profesionálna úprava verejných priestranstiev ako čistenie chodníkov a verejných plôch, ekologická likvidácia buriny a špiny z chodníkov, orezy stromov alebo dezinfekcia priestorov.

Spoločnosť SOS Cleaning je výhradný zástupca belgických čistiacich strojov DiBO na Slovensku.

Viac informácií o produktoch nájdete na stránke dibo-sk.com.

Dibo

Referencie

CeMSDP BAChemosvitInLoopX by AvastJA - ZA CARWASHKino úsmevCDR IstebnéMachtradeSaatbauSlovaktualVodohospodárske stavbyKultúrne a spoločenské stredisko v PrievidziMarianum pohrebná služba mesta BratislavaTesco PrievidzaRTVS
0+
realizovaných projektov
0+
realizovaných m2
0+
profesionálnych výškových pracovníkov

ZÁKLADNÉ PILIERE SOS CLEANING

Na prvom mieste je príroda, aby sme ju nenarušili, tak využívame BIO produkty zo zahraničia, ktoré si sami miešame.

Naše poslanie je ochrana zdravia.

Čisté je krajšie.

Náš tím je plný odborníkov, ktorí si poradia so všetkým.

Dôkladnosť, efektivitarýchlosť sú našimi sprievodcami pri práci.

Poradíme si aj v náročných podmienkach bez prístupu k elektrine alebo vo výškach vďaka nášmu technickému vybaveniu.

Komplexné zastrešenie od navrhnutého riešenia cez finančné zabezpečenie až po realizáciu.

O nás

Spoločnosť SOS Cleaning využíva dlhoročných partnerov, ktorí sú odborníci vo svojej oblasti na dosiahnutie umytia budov, ktoré budú ako nové.

Spojili sme sily spoločnosti pôsobiacich v oblasti

  • technických testovaní a analýz (zabezpečenie ekologických a bezpečnostných postupov spĺňajúcich požiadavky medzinárodných štandardov),
  • výškových prác (certifikovaní pracovníci, ktorí môžu vykonávať činnosti aj v ťažko prístupných prostrediach)
  • profesionálnych švédskych chémií.

Veríme, že v akejkoľvek zanedbanej budove sa dá znovu žiť zdravo a pekne. Nechajte sa presvedčiť našou kvalitou v galériách vykonaných zákaziek alebo sa nám ozvite a my prídeme za Vami.

Kontakt

Napíšte nám vaše požiadavky a my vás budeme kontaktovať

Nahratie fotografie (max. veľkosť 4Mb)